V nabídce elektrokol si jistě naleznete ten správný model pro Vás. Kola se zadním motorem Bafang, středovým pohonem Bafang, Shimano a Bosch. Internet a obrázky Vám nic neřeknou, proto si přijďte osobně vzkoušet kterýkoliv z modelů a poznat tak rozdíly. U elektrokol je nezbytné servisní zázemí více, než u jakéhokoliv jiného kola. Proto nakupujte pouze u odborníků, kteří Vám nejlépe poradí a zároveň se Vám postarají o servis Vašeho elektrokola. Provádím servis včetně diagnostiky  výše uvedených systémů.

 
 

LECTRON www.lectronbikes.com

KROSS     www.kross.pl/cz/bikes/ebike

 
 
 

APACHE                    apache-elektrokola.cz/

ROCK MACHINE       rockmachine.us/cz/2018/flash

 

ELEKTROKOLA      

LECTRON BIKES   

Značka Lectron se specializuje na jízdní kola s elektrickým asistovaným pohonem. Elektrokola Lectron se vyznačují dlouhým dojezdem, nízkou hmotností a použitím značkových komponent, spolu s moderním designem.

Tato elektrokola si získala oblibu ve více než 30 zemích světa. Pod značkou Lectron jsou dodávána v regionu střední Evropy již sedmý rok. Vývoj designu a finální montáž probíhá v Rakousku a v ČR. Na kolech jsou uplatňovány osvědčené značkové komponenty od globálních značek (Shimano, Tektro, Panasonic, Samsung, RST, Bafang).

Trvalá orientace na vyspělé trhy se stala základem pro inovace a plnění vysokých kvalitativních standardů. Významně rostoucí objem prodeje a využití moderních výrobních technologií umožnilo snížit výrobní náklady a nabídnout spotřebitelům inovativní řadu elektrokol s kvalitními komponenty za dostupné ceny. Mezinárodní certifikace CSA,CE, PSE a EN 15194 podtrhují dosahovanou úroveň produktů a jsou trvalým závazkem kvality.

 
Václav Postránecký uživatel kola LECTRON                                                                                Václav Postránecký uživatel kola LECTRON

Kontakt

BIKETECH Martin Šamara
Hlavní 23, 747 81 Otice
IČ: 676 865 67
DIČ: CZ 7211035425
GPS 49.9147689N, 17.8685039E

OTEVŘENO:
LETNÍ SEZÓNA (březen-říjen)
PO-PÁ 10-12hod. 13-18hod.
sobota, neděle a svátky
Z A V Ř E N O

ZIMNÍ SEZÓNA (listopad-únor)
pondělí-pátek 14-18hod.

prodejna je ve dvoře bývalého zámečnictví Miroslava Hilseho, u kaple, na konečné zastávce autobusu linky 219.

tel.: +420 774 531 275 servis@biketech.cz